Корзина 0
Главная О нас

О нас

Усім автомобілістам відомо, що деякі деталі автомобіля часто виходять з ладу і з часом їх ремонт стає вже неможливий. Тоді доводиться купувати нові запчастини. 

Сьогодні це не складає проблеми. При потребі придбати автозапчастини у Чернівцях пропонує магазин, який заслуговує довіру і має чудову репутацію.

“Авто БУМ Сервіс” продає автозапчастини для європейських, японських, корейських автомобілів, а саме: запчастини до двигуна (поршні, вкладиші, шатуни, поршневі кільця, розподільний вал, колінчастий вал, блок циліндрів, голова блоку циліндрів, прокладки, сальники, манжети, форсунки, датчики тощо), запчастини ходової частини автомобіля (підшипники, амортизатори, опори, кермові тяги, наконечники, кермові рейки, ступиці, ступичні підшипники, стабілізатор, втулки і стійки стабілізатора, сайлентблоки, шарові опори, гальмівні диски і колодки, супорти, шланги), запчастини зчеплення (диск зчеплення, корзини зчеплення, комплект зчеплення, вижимний підшипник зчеплення, циліндри зчеплення, троси зчеплення та ін.), розхідні матеріали (фільтри паливні, масляні, повітряні, фільтри салону, свічки, колодки і т.д.).

У нас можна зробити як покупку так і встановлення.

 Головними перевагами співпраці з нашим магазином є :

- Завжди актуальні ціни та наявність автозапчастин;
- Вибір цінових пропозицій по брендам та строкам постачання;
- Електронний каталог товарів, який постійно оновлюється;
- Швидка доставка по всій Україні за наявності в Чернівцях;
- Якісне та оперативне обслуговування кожного клієнта;
- Зручні та безпечні способи оплати.

Розмістити замовлення у нас на сайті ви можете у будь-який час або зв’язатися з нашим менеджером для детальнішої інформації щодо вашого замовлення. Час обробки замовлення - 10-15 хв., після чого менеджер вам передзвонить.